Antalya Yat Bakım Onarım

Antalya Tekne Tamiri bazı zamanlarda kimi sebeplerden zarar görmekte ve tamir ihtiyacı doğmaktadır. Gelişen teknoloji ile birlikte teknelerin tamir ihtiyaçları daha kolay yapılmakta ve daha hızlı bir sürede sona ermektedir. Özellikle Antalya bölgesinde yazın tekneler çok sık kullanılır ve bu sık kullanmalardan dolayı bazı teknik tamir ihtiyaçları doğar. Teknelerin tamir ihtiyaçları kendiliğinden oluşmasa bile düzenli olan EBR Marine’de onarım ve bakım yapılmalıdır. Bu onarım ve bakımlar sayesinde daha büyük tamir maliyetlerinin önüne geçilmektedir. Teknenin birden bozulması ve büyük paralar gerektiren tamire ihtiyaç duyması önlenmektedir.

Antalya Yat Tamiri

Antalya’da teknelerden çok yatlar deniz seyahatleri için daha uygundur ve yerli halkla beraber turistler de yatları tercih etmektedir. Belirli periyotlar ile Antalya yat bakım onarım yapılmakta ve arıza tespiti önceden ele geçirilmektedir. Tamir işlemleri sayesinde yattaki arıza sona erir ve yat eski deniz seyahatlerine devam edebilecek duruma gelir. Zamansız yat tamirleri çok fazla masraf çıkartmaktadır. EBR Marine, zamansız çıkan tamir işlemlerini en uygun fiyattan yaparak, yatlara eski görünümünü vermektedir. Tamiri yapılmayan yatlar, zamanla kullanılamaz hale gelir ve daha büyük tamir masrafı çıkartır. Yapılan Antalya yat tamiri ile büyük masrafların önüne duvar konulur.

Antalya Tekne Ekipmanları

EBR Marine, tekne ile ilgili tüm ihtiyaç duyulan ekipmanları yerine getirmekte ve en uygun fiyattan müşterilerine satmaktadır. EBR Marine’nin sattığı bazı Antalya tekne ekipmanları, her teknede bulunması gereken ekipmanlardır. Bağlama ve demirleme işlemini gerçekleştirmek için her teknede zincir, halat ve çıpa bulunmalıdır. Teknenin dümeni içinse baş pervanesi, otomatik pilot ve direksiyon simidi mutlaka bulunmalıdır. Teknenin güvenliği içinse can simidi, can yeleği ve işaret fişeği bulunmalıdır. Teknenin kabini içinse göstergeler, küllük ve paspas bulunabilir ama bunları bulundurmak zorunlu değildir. Teknenin navigasyonu içinse pusula ve dürbün mutlaka bulunmalıdır.

Antalya Hidrolik Sistemler

Antalya’daki yat ve teknelerde hidrolik sistem kullanmak daha az masraflı ve çevre için daha uygun olacaktır. Tekne ve yatlarda kullanılacak olan hidrolik sistemin bakım ve kontrolleri daha kolay yapılmaktadır. Hidrolik sisteminin temiz ve güvenli olması tekne ve yat sahiplerinin tercihlerini hidrolik sisteminden yana yapmasını sağlamaktadır. Gürültüsüz ve titreşimsiz çalışan bu sistem, tekne ve yatların içindeki insanların daha eğlenceli deniz seyahati gerçekleştirmesinde yardımcı olur. Antalya hidrolik sistemler tekne ve yatlar sabitken kullanılabildiği gibi tekne veya yat hareket halindeyken de kullanılabilir. Az yer kaplaması da tekne veya yat sahiplerini memnun etmektedir.

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 Oy Verildi, Ortalama: 5,00 out of 5)


Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Bizlere info@ebrmarine.com mail adresimizden yada 0 (216) 395 99 44 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Bizi Arayın
Bizi Arayın Teklif İsteyin
0532 598 94 71 Bilgi İstiyorum