Bodrum Yat Bakım Onarım

Bodrum Tekne Tamiri, her yaz turistlerin ve yerli halkın gözde yazlık mekanlarından biridir. Bodrum‘da yapılan tekne seyahatleri her yıl ilgi ile rağbet görmektedir. Bu deniz seyahatlerinin sağlıklı bir şekilde yapılabilmesi için teknelerin onarımı ve tamiri düzenli olarak takip edilmeli, yapılması gereken bir tamir işlemi varsa anında yapılmalıdır. Tekneler, sürekli deniz ve dalga aşımına uğradığı için bazı tamir ihtiyaçları doğmaktadır. Genellikle bu tamir ihtiyaçları küçük düzeyde olmakla birlikte kimi zaman büyük tamir ihtiyaçları da olmaktadır. Küçük tamir ihtiyaçları arasında boya gibi işlemler varken büyük tamir durumlarında motorun değişmesi gibi durumlar yer almaktadır.

Bodrum Yat Tamiri

Bodrum yat tamiri tekne seyahatlerinden çok yat seyahatleri tercih edilmektedir. Yatın daha büyük ve daha rahat olması bu tercihlerin ana nedenidir. Bazı durumlarda Bodrum yat bakım onarım işlemleri gerekli olmaktadır. Yatların daha estetik ve daha çok kişi tarafından tercih edilmesi için yatlara sürekli bakım ve onarım yapmak gerekir. Bakımı ve onarımı düzenli olarak yapılan yatlar, her sene daha fazla turist akınına uğramaktadır. Bakım ve onarımı yapılan yatlar, dışarıdan bakıldığında insanları daha fazla cezbetmekte ve daha estetik durmaktadır. Yatlarda büyük tamir işlemlerinin çıkmaması için düzenli bakım yapılması şarttır. Bu bakım aşamalarında ufak tamir işleri de halledilir.

Bodrum Tekne Ekipmanları

Ufak teknelerde ekipmanlar daha azken, daha büyük teknelerde ekipmanlar çok fazladır. Güverte, dümen, kabin, yakıt sistemi, demirleme ve motor parçaları her teknede bulunurken ilk yardım malzemeleri, havalandırma, hırdavat, navigasyon, sintine ve WC sadece gelişmiş teknelerde bulunmaktadır. Demirleme ekipmanları arsında halat, makara ve zincir vardır.Bodrum tekne ekipmanları Motor parçaları aksesuarları arasında motor kılıfı, yağ filtresi ve pervane vardır. Güverte aksesuarları arasında merdiven, ahşap kürek ve bayrak direği vardır. Kabin aksesuarları arasındaysa buzdolabı, fırın ve dekoratif ürünler vardır. Yakıt sistemi aksesuarları arasında taşıma bidonu, yakıt filtresi ve şamandıra vardır.

Bodrum Hidrolik Sistemler

Bodrum hidrolik sistemler kapsamında birçok hizmet vermektedir. Hızlı bir şekilde ve imalatı tam yapan EBR Marine, tekne ve yata uygun hidrolik sistemi kurmaktadır. Hidrolik devre elamanları tekne veya yat ile uyumlu olacak şekilde imal edilmektedir. Son teknolojik gelişmeler ile donatılan hidrolik sistemler, müşterilerin ihtiyacına göre şekillenmektedir. EBR Marine’de çalışan mühendisler, hidrolik sistem için gerekli olan tüm ince hesapları başarılı bir şekilde yapmaktadır. Kalite standartlarına uygun olarak üretilen hidrolik sistemlerin teslimi de zamanında yapılmaktadır. Ergonomik yapıda olan hidrolik sistemleri, EBR Marine müşterilerinden tam not almıştır.

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 Oy Verildi, Ortalama: 5,00 out of 5)


Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Bizlere info@ebrmarine.com mail adresimizden yada 0 (216) 395 99 44 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Bizi Arayın
Bizi Arayın Teklif İsteyin
0532 598 94 71 Bilgi İstiyorum