Borda Merdiveni

Askeri, ticari ve yolcu gemilerinde kullanılmak üzere, tuzlu suya dayanıklılık gösteren borda merdiveni imalatı yapılmaktadır.
Borda merdiveni; gemiden yolcuların güvenli bir şekilde inmesini sağlamakla birlikte yine yolcuların gemiye güvenli bir şekilde çıkmasında yardımcı olmaktadır. 180 açı ile dönecek ve basamakların 55 derecede kaymayacak şekilde üretilen borda merdiveni paslanmayan çelik parçalardan imal edilmiştir. Borda merdivenlerinin üretimi yapıldıktan sonra sağlamlığı EBR marine fabrikalarında denetlenmektedir. Her tür boyuttaki gemi için üretilebilmekle birlikte merdivenlerin boyutu, geminin boyutuna orantılı olmaktadır.

Borda Merdiveni Fiyatları & Ücretleri

Borda merdiveni fiyatları, yolcu gemileri için bir zorunluluktur. Yasalar ile birlikte bu merdivenlerin gemilerde kullanılması zorunluluk hale gelmiş ve üst kurumlarca denetleme yapılmaya başlanmıştır. Çok basamak aralıklı üretilebileceği gibi tek basamak aralıklı olacak şekilde de üretimi yapılabilmektedir. Tek basamak aralıklı borda merdivenlerinin fiyatı çok basamak aralıklı ve diğerleriyle aynı değildir. Genelde çelik metalden üretilen bu merdivenler, kimi zaman alüminyum metalinden de üretilebilmektedir. Uzunluğu gemiden gemiye, gemiden güverteye uzanabilecek şekilde ayarlanmaktadır.

Hidrolik Borda Merdiveni

Hidrolik borda merdiveni en dayanıklısı ve insan sağlığı açısından en sağlıklısıdır. Sabit bir noktaya tutunmaları için sabit bir platform kullanılmaktadır. Zincirle desteklenen hidrolik merdivenler olduğu gibi tel ile desteklenen hidrolik merdivenlerde mevcuttur. En güvenilir ve en iyi malzemelerden oluşan hidrolik merdivenler, standartlara uygun olarak üretilmektedir. Gemiler, hidrolik borda merdivenlerinde daha iyi manevraya sahip olmaktadır. Rüzgar, yağmur gibi olumsuz hava koşullardan etkilenmemektedir. Olumsuz hava koşullarında kullanarak inen kişiler herhangi bir sarsıntıya uğramamaktadır. Hidrolik borda merdiveni her anlamda daha gelişmiş ve daha kullanışlıdır. Güvenliği arttırdığı gibi insanların güvenliğini de sağlamaktadır. Merdivenler otomatik olarak kontrol edilebilmektedir.

Alüminyum Borda Merdiven

Alüminyum son derece değerli metallerden biri olması sebebi ile geminin sudaki hareketlerine gerekli olan direnci gösterebilmektedir. Gemi sahibinin ihtiyacına göre veya isteğine göre şekillenen alüminyum borda merdiveni, gemi sahibi ve gemiye binecekler açısından son derece konforludur. Yapı olarak diğerlerinden farklı olan alüminyum borda merdivenin montajı da oldukça kolay yapılmaktadır. EBR Marine ürettiği ürünlerle gemi sektörüne katkı sağlamaktadır. Her türlü uluslararası standartlara sahip olan bu merdivenlerin onarımı da düzenli olarak yapılmaktadır. Uzman ve tecrübeli teknik ekip tarafından üretilen alüminyum borda merdivenler, müşteri memnuniyetinin en fazla olduğu ürünler arasındandır. Ürünlerimiz suya değdiği zaman herhangi bir çürüme göstermemektedir. Yolcu güvenliği düşünülerek tasarlanan bu merdivenler, gemilere güvenli iniş ve çıkışı sağlamaktadır.

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 Oy Verildi, Ortalama: 5,00 out of 5)


Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Bizlere info@ebrmarine.com mail adresimizden yada 0 (216) 395 99 44 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Bizi Arayın
Bizi Arayın Teklif İsteyin
0532 598 94 71 Bilgi İstiyorum