Hidrolik Dümen

Hidrolik dümen talimatlara uygun olarak üretilen dümeninin düzenli olarak bakımlarını EBR Marine yapmaktadır.

Hidrolik Yat Dümeni

Tarafımızca üretilen hidrolik yat dümeni uzun süre problemsiz bir şekilde kullanılır ve 3 yıllık garantisi vardır. 20 derecelik açı ile monte edilen ürünlerimiz, cıvata ile birbirine bağlanmaktadır. Tek merkezli üretilebileceği gibi müşterinin isteği doğrultusunda çift merkezli olarak da üretilmektedir. Çift merkezli dümeninin farkı; yağ dengelemesini daha başarılı bir şekilde yapmasıdır. Firmamız montajını gerçekleştirirken, temizliği için gereken önemi de vermektedir. Kelepçeler ile desteklenen hidrolik yat dümeni, su etkisine karşı korunmaktadır.

Hidrolik Tekne Dümeni

Birinci sınıf malzeme ve mineralli yağ kullanan firmamız, ürettiği hidrolik tekne dümenleri ile tekneyi aşınmalara karşı korumaktadır. Üretilen bütün ürünler, çevre ısısının üzerindedir. Kurulduktan sonra, teknenin sahibi temizliği için gereken önemi vermelidir, içinde pas, çapak ve kir bulunmamasına dikkat etmelidir. Yatlara oranla tekne dümenleri farklı sistemlerle çalışmaktadır. Teknelere hidrolik dümen kurmak daha kolay bir işlemdir. Tekneye kurulduktan sonraki aşamada, yetecek kadar hidrolik yağ bulunması şarttır. Tekneye kurulan ürünün problemsiz bir şekilde çalışması için kurulumu en iyi şekilde yapılır.

Hidrolik Dümen Kilidi

Tekerlere kurulan dümen kadar hidrolik dümen kilidi de önem arz etmektedir. Kimi zaman çocuklar teknenin dümeni ile oynayarak kötü kazalara neden olmaktadır. Bu kilit ile birlikte teknede karşılaşılması muhtemel olumsuz kazaların önüne geçmek hedeflenmiştir. Kilit aktif hale geldikten sonra dümen kilitlenmektedir. EBR Marine yaptıkları kilitler ile dümenlerin en iyi şekilde kullanılmasında büyük pay sahibi olmuştur. En iyi otomatik kilitleri üreten firmamız, kilitlerin yalama yapmasını da engellemiştir. Kilitler istendiği zaman açılıp istendiği zaman kilitlenebilmektedir. Şifreli çalışan kilitlerin yanı sıra otomatik olarak çalışan kilitler de mevcuttur.

Tekne ve Yat Dümen Fiyatları

Tekne Dümen Fiyatları : Ne kadar iyi olursa tekne veya yat o kadar sürat yapabilmektedir. Tekne ve yat dümenleri fiyatları farklılık göstermekle birlikte müşterilerin arzusuna göre bu fiyatlar artmakta veya azalmaktadır. Fiyatları fazla olan dümenlerin dizaynı ve tasarımı estetik olarak daha güzel durmaktadır.

Yat Dümen Fiyatları: Düşük bütçeli olan ürünlerrinde kaliteli olabilme ihtimali vardır ve kullanım olarak görevini yerine getirmektedir. Tekne ve yat dümenleri üreten EBR Marine, montaj işleminide kendisi yapmaktadır.

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 Oy Verildi, Ortalama: 5,00 out of 5)


Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Bizlere info@ebrmarine.com mail adresimizden yada 0 (216) 395 99 44 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Bizi Arayın
Bizi Arayın Teklif İsteyin
0532 598 94 71 Bilgi İstiyorum