Hidrolik Lift

Hidrolik Lift, genel olarak basınçlı sıvılar ile gücün üretimini, kontrolünü ve aynı zamanda iletimini kapsamaktadır. Yüksek güç yoğunluğu, olabildiğince düşük enerji sarfiyatı, enerjiyi depolama kabiliyeti, hareket kabiliyeti, aşırı yüklere karşı güvenli, darbesiz, kuvvet ve torku sabit tutma kabiliyeti ve genelde kapalı ve korunmuş bir sistem olmaları dolayısıyla makine imalat sanayinde halen çok önemli görevler üstlenmeye devam etmektedirler. Türkiye de EBR Marine hidrolik lift yapımının en sağlam ayağı konumundadır.

Hidrolik Lift Nedir?

Hidrolik lift, sıvılar yardımı ile kuvvet ve moment üretimi yaparak bir sistem kurmakta, bu sistemle de büyük hacimli nesnelerin çok kolay bir şekilde kaldırılmasını sağlamaktadır. Özellikle sağladığı avantajlarla dikkat çekmektedir. Ani boşalma ve yük düşürme ihtimalleri ortadan kaldırılmıştır. Sistem çok düşük basınçlarla çalıştığından dolayı hortum patlama riski de yok denecek kadar az olmaktadır. Ürüne gelecek herhangi bir darbe sonucunda bile sistem otomatik kilitlendiği için herhangi bir yük boşalması problemi olmamaktadır. Ayrıca hidrolik lift çalışırken düşük bir ses ile çalışmaktadır. Bunun yanında enerji tüketiminin de yaptığı işe oranla oldukça az olduğu görülmektedir.

Hidrolik Lift İmalatı

Hidrolik lift imalatı alanında öncü olan firmamız işleyişine oldukça hakimdir. Yat, denizcilik, tamir bakım işlemleri ve aksesuar satışı da mevcuttur. Hidrolik lift üretimi kalitesi ve profesyonel ekibi ile ön plana çıkmaktadır. İmalattan satışa, satış sonrasından makine kullanımını gerçekleştirdiği süre boyunca alıcının yanında olarak teknik desteğini esirgememektedir. Bu da özellikle piyasaya hakim olarak müşteri memnuniyetini üst düzeye çıkarmaktadır.

Hidrolik Lift Fiyatları

Hidrolik lift fiyatları, kullanılan malzemenin kalitesine göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca, ürünün büyüklüğüne, kullanılacak alana göre fiyat yelpazesi de değişmektedir. Bu açıdan araştırılırken özellikle nerede kullanılacağı, ne kadar büyüklüğe gereksinim duyulduğu gibi sorular cevaplanarak tercih edilmesi gerekmektedir.

Yat Asansörü

Yat asansörü özellikle konforun üst sınırda yaşanmasına yardımcı olmaktadır. Yatın büyüklüğüne göre dizayn edilen asansör kullanım alanını daraltmadan, memnuniyet düzeyini artıracak şekilde yerini bulmaktadır. Asansörün yata uygun üretimi, montaj kurulum hizmeti, aylık bakım hizmeti, yıllık periyodik bakım hizmeti gibi hizmetler sunulmaktadır. Bu hizmetler kaliteye önem veren firmanın uzman teknik ekibi ve memnuniyet garantisi ile alıcısına ulaştırılmaktadır.

Gemi Asansörü

Kanallar arası geçişin yapılmasına olanak veren bir asansör türüdür. Gemi asansörü özellikle kapasitesi düşük olan gemilerden, kapasitesi yüksek olanlara kadar tercih sebebi olmaktadır. Hidrolik lift kullanımının kapsamının genişliği bu alanda da kendisini göstermiş bulunmaktadır. Genel olarak yapılan yolculuğu hızlandırmaktadır. Sağladığı imkanlarla hayatı oldukça kolay ve konforlu bir hale getirmektedir. Her alanda kullanılan asansör kavramını gemi asansörü alanına kadar taşınmasına imkan sağlamaktadır.

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 Oy Verildi, Ortalama: 5,00 out of 5)


Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Bizlere info@ebrmarine.com mail adresimizden yada 0 (216) 395 99 44 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Bizi Arayın
Bizi Arayın Teklif İsteyin
0532 598 94 71 Bilgi İstiyorum