Hidrolik Yat Kapak Sistemi

Hidrolik Mekanizmalı Kapak Sistemleri ; Çıkabilecek yangınlara veya doğal afetlere karşı merdiven boşlukları değerlendirilmelidir. İnsanlar hidrolik yat kapak sistemi sayesinde, yaşanabilecek doğal afet karşısında bir çıkış yolu bulabilmektedir. Müşterinin istediği üzerine aydınlık sistemi veya havalandırma olarak kullanılabilmektedir. Pencere boşluklarına veya binaların çatısına yerleştirilen sistem tehlike anında otomatik olarak açılmaktadır. Bu sistem birçok mekanizmadan oluşmaktadır. Takımı ve montajı kolay olan bu sistem, fiyat olarakta son derece uygundur. EBR Marine, hidrolik yat kapak sistemi en iyi şekilde üreten firmalardan biridir. Kalitesi gün geçtikçe artış göstermekte ve müşterilerin istekleri doğrultusunda kapak sisteminin montajı yapılabilmektedir. Kullanım ömrü uzun olan bu sistem, istenilen açıda durabilmektedir. Gemi ve tekneler bu sistem için uygundur.

Hidrolik Kapı Kontrol Sistemleri

Bir çeşit elektronikli hidrolik kapı kontrol sistemi , her türlü elektronik kapılar için uygundur.Kapı üzerindeki sensörler ile yapılmakta ve kapının tüm hareketleri sorunsuz olarak yerine getirilmektedir. Sensörler kapının tüm hareketlerini algılar ve açma kapama butonu sayesinde istenilen hareketler gerçekleştirilir. Hidrolik Kapı kontrol sisteminde oluşabilecek herhangi bir arıza sensörler yolu ile haberdar edilmektedir. Kullanımı kolay ve pratiktir. Kapı kontrol sistemleri modellerini incelemek ve en uygun fiyattan satın almak için EBR Marine’ye mutlaka gidilmelidir. Gemi ve teknelerde kaptanların güvenliği için bu sistem kullanılmaktadır. Bu sistem sessiz ve sarsıntı yapmadan çalışır.

Bot Yuvası Kapağı İmalatı

Botun önemli aksesuarlarından biri olan bot yuvası kapağı, mevcut tüm botlarda bulunmaktadır. Özellikle son teknoloji ile üretilen botlarda bu kapaklar daha gelişmiştir. Bu kapaklar botun su almasını önlemekte ve bot ile yolculuğu güvenli hale getirmektedir. Yolculuğu güvenli hale getiren bu kapak, aynı zamanda kişinin olumsuz hava koşullarından etkilenmemesini sağlar. Basit gibi görünsede bot yuvası kapağı son derece önemlidir. EBR Marine, en kaliteli bot yuvası kapağı imalatı eder ve yedek parça şeklinde müşterilerine satar. Büyük veya küçük yuvaya göre üretilmektedir. Büyük yuvalara daha büyük kapak üretilirken, küçük yuvalara daha küçük kapaklar tasarlanır. Bu kapakların üretiminin yanı sıra montajını da EBR Yat bakım onarım firmamız yapmaktadır.

Bot Yuvası Kapak Kontrolü

Denizcilik sektöründe botlar ne kadar önem arz ediyorsa, bot yuvası kapaklarının kontrolü de o kadar önem arz etmektedir. Kapakların kontrolü yapılmayan botlar, güvenli bir şekilde deniz yolculuğu yapamamaktadır. Bot yuvası kapak kontrolünü yaptırmayan bir bot, insan yaşamını tehlikeye atar. Bu gibi olumsuz durumların yaşanmaması için EBR Marine, bot yuvası kapaklarının kontrolünü düzenli bir şekilde ücret karşılığında yapmaktadır. Bu kontroller sonucunda, eskimiş kapakları yenileri ile değiştirilir. Senede iki kere bot yuvası kapak kontrolü yapılmalıdır. Kontrol kapakları plastik olmakla birlikte şişme botlarda bulunmaktadır. Bot kapağı ve kontrolünün yanı sıra denizcilik sektörü ile ilgili her türlü malzeme EBR Marine’de bulunmaktadır.

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 Oy Verildi, Ortalama: 5,00 out of 5)


Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Bizlere info@ebrmarine.com mail adresimizden yada 0 (216) 395 99 44 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Bizi Arayın
Bizi Arayın Teklif İsteyin
0532 598 94 71 Bilgi İstiyorum