İskele Merdiveni (Gangway)

Gangway (İskele Merdiveni) Nedir? : Tarihten günümüze en önemli ulaşım yollarından biri olan deniz yolunda ulaşım araçları olarak da çok farklı seçenekler bulunmaktadır. Bu deniz araçlarına binmek veya inmek için arada geçit olarak kullanılan parçaya iskele merdiveni denilmektedir. Ayrıca bir başka çeşitse direkt suya ulaşmak için kullanılan merdivenlere de denilebilmektedir.

Deniz iskelelerinde yer alan ve paslanmaz çelik malzemesinden yapılan genellikle 5 ya da 11 basamak olabilecek çeşitli seçenekleri bulunan ve geniş ebat imkanları sunan bir üründür. Daha detaylı anlatmak gerekirse gemi, yat ve tekne gibi deniz araçlarına katılan dar bir geçittir. Bu geçit sayesinde taşıta binmek ve inmek için kullanılan bir merdiven sistemidir. Standart tipleri bulunmakla birlikte müşterinin isteğine göre özel olarak yapılmış iskele merdiveni de mevcut bulunmaktadır. Montaj işlemi tamamlanan gangway (iskele merdiveni) ‘in kilitli sistem özelliği sayesinde açılma yapmadan güvenle kullanılabilmektedir.

İskele Merdiveni İmalatı

İskele merdiveni imalatı Çevre sağlığına zarar vermeyen ürünleri kullanarak farklı şekillerde model ve montaj sağlamaktadır. Pratik kilitleme sistemi sayesinde su üzerinde her boyut için kolay montaj yapılabilmektedir. Bütün parçaları hafif malzemelerden üretilmiş olup taşıması ve kullanımı kolaydır. Kaygan olmayan yüzey özelliği sayesinde güvenli bir kullanım sağlamaktadır. Ahşap ya da metal olma seçenekleri sayesinde paslanma ve küflenme gibi olumsuzluklar yaşanmasına müsaade etmemektedir. Ayrıca üst üste konulabilir özelliği sayesinde saklanabilme özelliği açısından yer kaplamamaktadır. En önemli özelliği güneş ışınlarına karşı yüksek koruma içeren malzemelerden yapılması nedeniyle müşterilere uzun ömürlü kullanım imalatı garantisi vermektedir.

İskele Merdiveni – Gangway Modelleri

İskele merdiveni (Gangway) modelleri:  halatlı, hidrolik, dönerli, kaset tip olmak üzere birçok ebat ve boyutta en iyi kaliteyi müşterilere sunmaktadır. İskele merdivenlerinde merdiven açılırken tutunma mekanizmaları otomatik olarak açılabilme özelliğine sahiptir. Ayrıca müşterinin isteğine göre farklı renk ve malzeme yapısına sahip olabilme imkanı sunmaktadır.

İskele Merdiven Fiyatları

Çeşitli boyutlarda ve modellerde müşterilere en iyi kalite sağlayan, bakımında, kurulumunda ve onarımında 7 gün 24 saat destek hizmeti sunan EBR marine ayrıca en uygun fiyat garantisiyle de müşteriler için ilk adres olarak tercih edilmektedir.

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 Oy Verildi, Ortalama: 5,00 out of 5)


Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Bizlere info@ebrmarine.com mail adresimizden yada 0 (216) 395 99 44 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Bizi Arayın
Bizi Arayın Teklif İsteyin
0532 598 94 71 Bilgi İstiyorum