İstanbul Yat Bakım Onarım

İstanbul yat bakım onarım;Deniz yolculuğuna çıkmak istenen tekneler kontrol edilmeli ve arızası olan teknelerin bakımı ve onarımı gerçekleştirilmelidir.

İstanbul Tekne Tamiri

Tekne tamiri yaptıran müşteriler, memnun ayrılmakta ve teknedeki her türlü arıza için EBR Marine’yi tercih etmektedir. Bazen çarpılan bir kaya, bazen şiddetli dalgalar teknelerin tamire ihtiyaç duymasını sağlamaktadır. O esnada tamiri gerçekleştirilmeyen tekneler zamanla çürümekte ve kullanılmayacak hale gelmektedir. Tamir sırasında birtakım alet edevatlar kullanılır. Teknedeki çatlağı ve motorsal sorunları onaran EBR Marine, İstanbul tekne tamiri işlemi bittikten sonra boya da yapmaktadır.

İstanbul Yat Tamiri

Uzun zamandır deniz sektöründe hizmet veren EBR Marine, İstanbul yat tamiri işlerini başarılı bir şekilde sürdürmektedir. Yatların her türlü onarım ve tamir ihtiyacı giderilmekte, değiştirilmesi gereken parçalar yeni yedek parçalar ile değiştirilmektedir. İstanbulda Yat tamiri ve onarım işlemini özel eğitimli bir ekip yapmakta ve müşterilerin mağdur olmaması için ellerinden geleni yapmaktadır. Deniz sezonu başlar başlamaz, yat sahipleri yatlarını firmamıza getirmekte ve tamir işlemlerini yaptırmaktadır. Yatların bakımları yapılırken; yakıt filtre yağları değiştirilmekte, periyodik bakımlar yapılmakta ve değiştirilmesi gereken lastiklerin yerine yenisi yer almaktadır.

İstanbul Tekne Ekipmanları

Neredeyse bütün teknelerde kullanılan ekipmanlar benzerlik göstermekte veya aynı olmaktadır. İstanbul tekne ekipmanları ile çalışıp çalışmadığı veya bir arızası olup olmadığı kontrol edildikten sonra gerekli olursa yedek parça değişimi yapılır. Tekneleri oluşturan ekipmanlar ahşaptan üretilmekle birlikte kullanılan ahşapların bakımları da düzenli olarak yapılmaktadır. Denizdeki nem oranın yüksek olması zaman zaman içindeki elektronik ekipmanların değiştirilmesine sebep olmaktadır. Kablo bağlantıları sürekli olarak kontrol edilmektedir. Özellikle aküsü çok önemlidir ve bakımı düzenli periyotlar ile yapılması gerekir. Yatlarda ekipmanlardan bir sorun çıkarsa genellikle bu aküden olmaktadır. Gelişen son teknoloji ile birlikte teknelerde klima kullanılmaya başlanmıştır. Her ekipmanın en az 5 yıl garantisi mevcuttur.

İstanbul Hidrolik Sistemler

Tekne ve yatta kullanılan tüm ekipmanların hidrolik sisteme sahip olmasına önem verilir. Hidrolik sistemli ekipmanların bakımları daha az süre ile yapılmakla birlikte ekipmanlar daha uzun soluklu olmaktadır. Hidrolik sistem müşterilerin istekleri doğrultusunda kurulmaktadır. İstanbul hidrolik sistemler referans olan birçok müşterimiz vardır. Yat veya teknede kullanılan ekipmanların çoğu su geçirmez özelliklere sahiptir. Hidrolik sistem gayet kaliteli bir şekilde kurulur ve EBR Marine tamamen kendi imalatını yaparak büyük bir başarıya imza atmaktadır. Hidrolik sistem için yat ve teknenin içi uygun olduğu gibi dışı da aynı ölçüde uygundur.

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 Oy Verildi, Ortalama: 5,00 out of 5)


Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Bizlere info@ebrmarine.com mail adresimizden yada 0 (216) 395 99 44 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Bizi Arayın
Bizi Arayın Teklif İsteyin
0532 598 94 71 Bilgi İstiyorum