İzmir Yat Bakım Onarım

Açık denizlerde zaman geçirmekten keyif alan kişiler,İzmir yat bakım onarım hizmetiyle gönül rahatlığına kavuşmaktadırlar. Yat veya teknelerin sorunsuz bir şekilde kullanılabilmesi, onlara sahip olan kişiler için çok önemlidir. Bu nedenle tekne ve yatların bakım ve onarımlarının aksatılmadan düzenli bir şekilde yaptırılması gerekmektedir. Tekne ve yat kullanımının en fazla olduğu illerden bir tanesi de İzmir’dir. Bu nedenle İzmirde yat bakım onarım yaptırmak için güvenilir bir yer arayan kişilerin sayısı da artmaktadır. Yat ve tekneler için çeşitli ekipmanlar sunmanın yanı sıra tamir hizmeti de sağlamaktadır.

İzmir Tekne Tamiri

Bir yat veya tekne ne kadar kaliteli bir şekilde seçilmiş olursa olsun ve içerisinde ne kadar kaliteli malzemeler kullanılırsa kullanırsın, zaman zaman onarılmaya ve tamire ihtiyaç duymaktadır. Bu gibi durumlarda yat ve teknelerin bakımlarından anlayan, işlerinde uzman olan kişilerden destek almak gerekmektedir. Tekne ve yatlar için her türlü sistem ve ekipmanların kolaylıkla bulunabildiği EBR Marine, İzmir tekne tamiri konusunda da alanında profesyonel ekibi ile hizmet vermektedir.

 

İzmir Yat Tamiri

Yatlar, teknelere göre daha büyük ve daha karmaşık yapıya sahip araçlar olarak öne çıkmaktadır. Bu nedenle yatların bakım ve onarımları daha profesyonel bir hizmet gerektirmektedir. İzmir yat tamiri konusunda gerekli çalışmaları yapan firmamız, müşterilerinin kolaylıkla ulaşabilmeleri için servis talep formu da geliştirmiştir.

İzmir Tekne Ekipmanları

İzmir’de tekne kullanımı fazla olduğundan kaliteli tekne ekipmanlarına da sıklıkla ihtiyaç duyulmaktadır. Büyük ve karmaşık sistemlerden en küçük aparatlara kadar her türlü sistem ve malzemenin bulunabildiği EBR Marine, İzmir tekne ekipmanları arasından en iyi ve uzun süre kullanılabilecek ekipmanları bir araya getirmektedir. Teknenin her bölümünü düşünerek eksiksiz bir şekilde sizler için sunmaktayız, deneyimli ekibimizle hizmetinizdeyiz.

İzmir Hidrolik Sistemler

Tekne ve yatlarda önemli işlevlere sahiptir. Bu nedenle de hidrolik platform sistemlerinin seçimi büyük önem taşımaktadır. Kullanılacak sistemlerin deniz suyuna dayanıklı olması ve paslanmaz özellikte olmalarına da özellikle dikkat etmek gerekmektedir. Uzun süre kullanıma imkan veren kaliteli ekipmanlar üretme özelliğiyle dikkat çeken EBR Marine, tüm bu kriterlere uygun hidrolik sistemler üretmektedir. Ayrıca bu sistemlerde müşteri isteklerine göre değişim imkanları da sağlanmaktadır. Gerek ekipmanları gerekse özel sistemleri ile EBR Marine, İzmir hidrolik sistemler alanında ön planda olan firmalardan bir tanesidir.

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (2 Oy Verildi, Ortalama: 5,00 out of 5)


Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Bizlere info@ebrmarine.com mail adresimizden yada 0 (216) 395 99 44 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Bizi Arayın
Bizi Arayın Teklif İsteyin
0532 598 94 71 Bilgi İstiyorum