Katlanır Pasarella

Katlanır Pasarella Nedir?: Teknelere ulaşım için elzem bir unsur olan pasarella, gerek şıklığı, gerekse de kalitesi ve üretildiği madde dolayısıyla farklılık göstermektedir. Hemen tüm pasarella modelleri için geçerli olan özellikler var olduğu gibi, farklılık gösteren birçok özellikleri de mevcuttur. Söz gelimi, konstrüksiyon paslanmaz çelikten imal edilmektedir. Ancak katlanır pasarella pratik olmasından ötürü daha fazla tercih edilmektedir. Konstrüsikyonlar gibi, hareket silindirleri de paslanmaz çelikten imal edilmektedir. Modelin katlanır olup, olmaması ya da renk gibi opsiyonlar müşteri beklentilerine göre şekillenmektedir.

Katlanır Paserella İmalatı & Tamiri

Pasarella imalatı, işlevsel ve aynı zamanda dayanıklı olmak zorundadır. Deniz koşullarına dayanabilmesi için, ekosel ile kaplanan bu unsurlar, kaymayı engellemeyen başka yapısal çözümler ile hazırlanmaktadır. Alüminyum yumuşak bir malzemedir. Bunu işlemenin ayrı bir ustalık gerektirdiği açıktır. EBR marine yıllardır edindiği tecrübe sayesinde en yeni teknolojiden ve yaklaşımlardan istifade etmektedir. Firmanın, uzmanlığı sadece tek bir ürün üzerine olmayıp olaya bütünsel olarak bakabilme kabiliyetine sahiptir. Her türlü, katlanır pasarella tamiri ve bakım, onarım işlerini başarıyla yerine getiren firma, bu bilgisini tüm hizmetlerinde kullanmaktadır. Müşterinin isteklerine göre, ebatlarda ve modellerde, esneklik gösterebilmektedir.

Katlanır Pasarella Fiyatları

Hem fonksiyonel hem de son derece hafif ve sağlam olan katlanır pasarella fiyatları değişkenlik göstermektedir. Bunda, kullanılan malzeme ve el işçiliğinin ağırlığı önem arz etmektedir. Öte yandan pasarella fiyatlarını, ebat etkilemektedir. Boyut uzadıkça fiyatı artmaktadır. Kaldırma kapasitesi, fiyat için bir diğer etkendir. Merdivenlerin ahşap olup, olmaması gibi tercihler fiyat üzerinde fark yaratmamaktadır. EBR marine, deneyimi ve yeniliklere açık yapısı ile sağlam ve katlanır pasarella seçenekleri için, en doğru çözümleri sunmaktadır.

Alüminyum Katlanır Pasarella

Sıcağa ve suya dayanıklı ve aynı zamanda hafif olmasından dolayı, Alüminyum katlanır pasarella modelleri arasında bu malzemesinin yaygın bir kullanıma sahip olduğu görülmektedir. Bu noktada müşterinin talepleri belirleyici olmaktadır. Müşteri isterse, ebatlar farklılaşabilir. Yine, ahşap merdiven tercih edilme imkanı da mevcuttur. Alüminyum katlanır pasarella, deniz koşullarına mukavemet sağlayabilmesi adına ekosel ile kaplanmıştır. Ağırlıkları ise ortalama, 6,5-7 kg civarındadır.

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 Oy Verildi, Ortalama: 5,00 out of 5)


Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Bizlere info@ebrmarine.com mail adresimizden yada 0 (216) 395 99 44 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Bizi Arayın
Bizi Arayın Teklif İsteyin
0532 598 94 71 Bilgi İstiyorum