Kıç Platform

Tekneler özel olarak imalat edilir ve üretim esnasında son derece dikkatli olunur. Tekneler, ima edilirken kullanılan ana maddelerden biri kıç platform olmakla birlikte montesi için çok uğraşılmaktadır. Kompozit ve paslanmaz maddeden üretilen platform, özel olarak dizayn edilir. Monte etme aşamasında özel bağlama aparatları kullanılmakla birlikte fiyatlar değişkenlik göstermektedir. Tekne marinadayken veya seyir halindeyken, kullanılmayacağı durumlarda depolanabilmekle birlikte kolayca sökülebilmektedir. Kıç platformun kullanılması ile birlikte kıç tarafındaki yaralanmalar ve çizilmeler sona ermiştir. Platform sayesinde malzemeler ve yolcular tekneden daha kolay indirilmektedir.

EBR Marine hizmet verdiği yıllardan itibaren, paslanmaz ve katlanır şekilde olan kıç platform modelleri üretmektedir. Müşteri taleplerini dikkate almaktayız. Firmamız gelişen teknoloji ile sektörde lider konumdadır. Yetişkin insan gücünden ve en iyi personelden istihdam eden EBR Marine, ürettiği kıç platformları ile verimliliği en üst düzeye çıkarmıştır. Kıç platform fiyatları tekne içerisinde çeşitli amaçlar doğrultusunda kullanılmaktadır. Fiyat ve ürün kalitesi doğru orantıda üretmekteyiz. Müşteri memnuniyetini sağlamaya devam etmektedir.

Kıç Platform İmalatı & Fiyatları

Güneş ışınlarına, suya ve dış etkenlere dayanıklı olarak kıç platform imalatı yapılmaktadır. Paslanmaz çelikten üretilmektedir. Otomatik olarak açılıp kapanan tutunma halat mekanizması kullanılmaktadır. En dar yerlere bile monte edilebilmekle birlikte elektrik kesilmelerine karşı manuel olarak çalışabilmektedir. Müşteri istekleri doğrultusunda boyalı ve parlak olarak imalat edilebilmektedir. Kıç platformları sayesinde teknede bir ferahlık hissedilir. Son derece estetiksel olarak üretilen kıç platformları, dışarıdan çok güzel durmaktadır. Bu platformlar son derece korunaklı ve güvenlidir.

Dar yerlere monte edilen kıç platform dışarıdan geniş gözükmektedir. Teknoloji geliştikçe, kıç platformlarında değişikliğe gidilmekte ve değişiklikler son derece olumlu yönde olmaktadır. Bu platformların seyir zevki de yüksektir. Kıç platformları seyahat hızını engellemekle birlikte seyir hızının son derece sağlıklı olmasında yardımcı olmaktadır. Tekneden çıkmak isteyen kişi herhangi bir müdahale olmadan kıç platformunu kullanarak, kendi başına tekneden çıkabilmekte ve tekneye binebilmektedir. Bu durum, tek başına teknede takılmayı seven kişiler için büyük avantajdır. Sektörde saygın ve öncü olup, hizmet anlayışımızdan ödün vermemekteyiz.

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 Oy Verildi, Ortalama: 5,00 out of 5)


Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Bizlere info@ebrmarine.com mail adresimizden yada 0 (216) 395 99 44 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Bizi Arayın
Bizi Arayın Teklif İsteyin
0532 598 94 71 Bilgi İstiyorum