Marine Hidrolik

Marine Hidrolik sektörel alan içerisinde müşteri odaklı çalışan bir firma olup, farklı alanlarda hizmetleri bulunmaktadır. Hidrolik platform sistemi, mobil hidrolik pompa , kapalı devre hidrolik sistemi ve denizcilik hidrolik sistem ürünler ile hizmet türleri çeşitlenmektedir. EBR marine, müşterilerine sunduğu ürünlerin yanı sıra tamir ve bakım hizmetlerini de sunmaktadır.

Hidrolik Platform Sistemleri

Hidrolik platformlar belirli alanlarda yüksek güç isteyen sistemlerin kullanımı için tasarlanmıştır. İçerisinde sıvı maddeler sistem içerisinde kullanım sağlamaktadır. Uygulama alanları ve avantajları sayesinde tercih edilen bir sistem olmaktadır. Oldukça kuvvetli üretimlerde kullanılmasına rağmen hidrolik platform sistemi hacim olarak küçüktür. Kullanımı ve pratikliği gibi kullanıcılara kolaylık sağlayan bir sistem üzerine çalışmaktadır. Kuvvetli bir işlem görmesine rağmen korunaklı ve iş güvenliği sağlayan sistemsel özelliği güvenlik açısından tercih edilmektedir. Hareket halinde iken hız ayarlaması yapılabilmektedir. Ağır işlemler yapılan alanlarda kullanılmaktadır. İnşaat sektörü, liman içersinde yükleme ve taşıma çalışmaları, enerji üretim sistemleri gibi çeşitli alanlarda hizmet verebilmektedir.

Mobil Hidrolik Pompa ve Motor Onarım

Mobil hidrolik pompa akışkan sıvıların yardımı ile işlem gören bir sistemdir. Ağır kuvvet gerektiren işlemler içerisinde kullanımı çeşitli avantajlar sunmaktadır. İçerisinde sıkışma özelliği bulunmayan sıvıların kullanımı tercih edilmektedir. Genellikle su ve yağ gibi sıkışmaz sıvılar yardımı ile kaldırma gücü elde edilmektedir. Su ve yağ gibi akışkan sıvıların oluşturduğu belirli orandaki basınç yardımı ile sistem çalışır hale gelmektedir. Yüksek basınç gerektiren işlemlerde kullanılmaktadır. Ağır sanayi alanında sıkça kullanılan bir sistem olmaktadır. Sıvıların basıncına göre gerekli kuvvet sistemi ayarlanabilmektedir. Mobil hidrolik pompa hizmeti gibi motor onarım hizmetini de müşterilerine sunmaktadır.

Kapalı Devre Hidrolik Sistemler

Firma içerisinde sunulan bir diğer hizmet ürünü ise kapalı devre hidrolik sistemler olmaktadır. Sistem yüksek hız sağlayan kapalı bir sistem içerisinde kurulmaktadır. Sistemler yüksek taşıma kapasitesi ile birlikte kaliteli maddelerin kullanımı ile üretilmektedir. Kullanımı uzaktan kumanda sayesinde kolay ve rahat bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir. İş güvenliği de kumandalı sistem sayesinde sağlanmaktadır. Paslanmaz çelikten üretilen kapalı devre hidrolik sistemler yüksek hız ve kuvvette işlem görülecek alanlarda kullanılmaktadır.

Denizcilik Hidrolik Uygulamaları

Denizcilik işlemlerinde ve kuvvetli taşıma ve kaldırma işlemlerine ihtiyaç duyulmaktadır. Hidrolik uygulamalar yüksek güvenlikli işlemleri sayesinde denizcilik alanında da kullanılmaktadır. Belirli özellikteki sıvıların sistem üzerinde uyguladığı basınç ile denizcilik alanındaki taşıma işlemleri kolay bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir. Denizcilik alanında taşıma işlemi için kullanılan hidrolik sistemler paslanmaz çelikten üretilmesi üzerine uzun süre dayanıklılık sağlamaktadır. Uzaktan kontrol sistemi sayesinde belirlenen alanda yüksek kuvvetli taşıma isteyen işlemler gerçekleştirilebilmektedir. Hidrolik denizcilik uygulamaları içerisinde aşağı ve yukarı hareket oluşturan sistem hareket halinde iken değiştirilebilmesi ile de tercih edilmektedir.

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 Oy Verildi, Ortalama: 5,00 out of 5)


Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Bizlere info@ebrmarine.com mail adresimizden yada 0 (216) 395 99 44 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Bizi Arayın
Bizi Arayın Teklif İsteyin
0532 598 94 71 Bilgi İstiyorum