Marmaris Yat Bakım Onarım

Marmaris bölgesindeki yatlarda yapılması gereken bakım onarım işlemlerini uzman kadromuzla birlikte yapmaktayız.Bu bakımlar ile birlikte yatınız uzun ömürlü olur ve ekonomik olarak kazanç elde etmenizi sağlar. Bakımların belirli periyotlar eşliğinde yapılması da oldukça önemlidir. Yatların teknik servisi daha sağlıklı çalışması için önem teşkil etmektedir. Firmamız tarafından yetkili tüm servis hizmeti profesyonel ekip ile birlikte yapılmaktadır. Marmaris yat bakım onarım işlemi ile birlikte hem iç hem de motor bakımından profesyonel ekipçe tamir işlemi uygulanır.

Marmaris Tekne Tamiri

Tekne tamirinde uygulanan bazı prosedürler bulunmaktadır. Marmaris tekne tamiri ile birlikte yat içi döşemeler ve içerisinde ki elektrik elektronik aksanları büyük bir itina ile kontrol edilir ve gerekli işlemler uygulanır. EBR Marine ile birlikte yatınız mevsime göre de hazırlanır böylece mevsim şartlarına göre dayanıklı hale gelir. Yat içerisinde yıpranmayı önleyecek işlemler firmamızca yapılmaktadır. Marmaris tekne tamiri ile birlikte çalışmayan aksamları kontrol edilir. Ve gerekli müdahaleler yapılmaktadır. Hızlı ve kaliteli bir hizmet alacağınız Marmaris’in en çok tercih edilen firmasıdır.

Marmaris Yat Tamiri

Her sezon başında periyodik olarak tamire girmesi gereken yatlar mutlaka profesyonel bir ekip ile yaptırılmalıdır. Marmaris yat tamiri ile birlikte yatın iç donanımları tamir edilerek herhangi bir ekipmanın bozulma durumu önlenir. Marmaris yat tamiri bakım onarım ile siz de profesyonel bir hizmet alarak yatınızı belirli periyotlar eşliğinde tamir ettirebilirsiniz. Yatlar çok güçlü bir motorlar ile donatılmıştır. Bundan dolayı motorlara mutlaka düzenli bakımlar yaptırılması gerekmektedir. Bu bakımların profesyonel bir ekip ile yaptırılması da yatın uzun ömürlü olması açısından önem arz eder.

Marmaris Tekne Ekipmanları

Birçok tekne ekipmanları bulunmaktadır. Bakımı ve onarımı da oldukça önemlidir. Firmamız tarafından tüm eksik olan Marmaris tekne ekipmanları bulunmaktadır. Hal böyle olunca tüm tekne ekipmanları firmamızca temin edilebilir; Olması gereken ekipmanlar can yeleği, mors yakıt göstergesi, şişme su tankı, kontrol kapağı, duman sinyali olarak belirtilmiştir.

Marmaris Hidrolik Sistemler

Hidrolik sistemler motorun daha aksamlı çalışması ve motorun hareket ettirilmesi için hava ve sızı sızdırılmaksızın çalışan sistemlerin tümüne hidrolik sistemler denilmektedir. Firmamızca motorun hidrolik sistemleri de tamir ve onarım yapılmaktadır. Böylece tekne ve yat motorunuz daha uzun ömürlü olmaktadır. Marmaris hidrolik sistemlerin en büyük özelliği de sessiz çalışmasıdır. Sessiz çalışan hidrolik sistemlerin onarımı ve bakımı da büyük bir itina ile yapılmaktadır.

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 Oy Verildi, Ortalama: 5,00 out of 5)


Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Bizlere info@ebrmarine.com mail adresimizden yada 0 (216) 395 99 44 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Bizi Arayın
Bizi Arayın Teklif İsteyin
0532 598 94 71 Bilgi İstiyorum