Pasarella İmalatı

Pasarella üretim ve imalatı Yat, denizcilik sektöründe; yelkenlerini öncü rüzgarlarla dolduran EBR Marine olarak; tamir, bakım ve onarım hizmetlerimizi profesyonel ekibimizle sürdürmekteyiz. Bunlar dışında, ihtiyaç duyulan tüm aksesuar satışları da tarafımızdan yapılmaktadır. Yat ve yatçılık dünyasında meydana gelen gelişmelere, taleplere ve ihtiyaçlara paralel olarak; sunduğumuz hizmet ve ürünlerle de tüm ihtiyaç duyulan konularda, denizlere gönül verenlerin yanındayız.
İşe; tekne ya da yatlara girişten başlamak gerekirse, ilk adımın atılacağı nokta ile; yani pasarella ile başlamak uygun olacaktır.

Pasarella Nedir?

En basit ifadesi ile tekne ya da yatların yanaştığı limana attığı köprüdür. Diğer bir ifadeyle ise; yata giriş ve çıkışı sağlayan taşıyıcı mekanizmadır.
Pasarella Çeşitleri;Farklı yat tipi ve ölçülerine göre, farklı çeşitlerde modelleri ve mekanizmaları bulunmaktadır.
Bunların başlıcaları;

  • Katlanabilir tip;Ana taşıyıcı platform ekli kanatlardan oluşur. Bu kanatlar; katlama ve açma şeklinde kullanılır.
  • Dönerli özellikli; Yönleri ayarlanabilen mekanizmalardır. Yat ve limanın konumuna göre farklı açılara uyum sağlar.
  • Teleskopik özellikli; Bu modeller; ana taşıma platformunun iç içe geçerek kısaltıldığı ya da uzatılabildiği özelliktedir.
  • Kasalı şekilde oluşan; Kasalı tipler için de; teleskopik, dönerli ve basmaklı modeller uyarlanabilir.

Yatların özellikleri ve müşteri talepleri doğrultusuna her yata özel pasarella imalatı yapılabilmektedir. Burada önemli olan; hareketli ve sabit aksamın paslanmaz ya da suya dayanıklı malzemeden olması ön plandadır. Aynı zamanda kullanım rahatlığı ve yatla estetik uyumu da önemlidir.

Pasarella Fiyatları

Farklı özellikte yat ve tekneler; farklı özellik, model, malzeme ve ölçülerden oluşmuş ürünlere ihtiyaç duyar. Bu nedenle, her bir pasarella fiyatları  kurulumu ya da servisi için sabit bir fiyat bilgisi sunulamamaktadır. Ancak, müşteri talepleri ve tekne tipleri esas alınarak yapılacak değerlendirmelerle oluşturulması tavsiye edilmektedir.

Pasarella Tamiri

Kullanım yoğunluğu ve şartları göz önüne alındığında; zaman içinde tamir gerektiren sorunlar ortaya çıkabilir. Özellikle, pasarella tamiri modeline göre; hareketli mekanizmalar için düzenli bakımın uygulanmaması; bu tip parçaların zaman içinde tamir ya da yenilenmesi gibi durumları ortaya çıkartmaktadır.

Pasarella

Kullanımda olan her aksamda olduğu gibi düzenli bakım yapılması; kullanım süresini uzatmakta, herhangi bir arızaya yol açabilecek durumun önceden tespiti gibi konularda avantaj sağlamaktadır. Periyodik yat ve tekne bakım zamanlarında yapılabileceği gibi, uzun dönemli sefere çıkma öncesi zamanlarda da yapılabilir.
EBR Marine olarak sunduğumuz farklı pasarella modelleri dışında; talep ve isteklere göre alternatif öneriler de sunabilmekteyiz. Deniz ve denizcilik dünyasında uzman kişilerden oluşan ekibimiz, bu konuda sizlere en uygun çözümleri sunacaktır. Aynı zamanda sunduğumuz diğer teknik destek, bakım, onarım, tamirat, yenileme hizmetleri dışında; yat ve teknenizin ihtiyaç duyabileceği her konuda bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (2 Oy Verildi, Ortalama: 5,00 out of 5)


Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Bizlere info@ebrmarine.com mail adresimizden yada 0 (216) 395 99 44 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Bizi Arayın
Bizi Arayın Teklif İsteyin
0532 598 94 71 Bilgi İstiyorum