Tekne Güverte Armatürleri

Tekne güverte armatürleri Günümüzde gittikçe artan denize açılma sevdası son zamanlarda kişileri yat, tekne veya feribot almaya teşvik etmektedir. Uzaklara açılmak, huzur bulmak ve rahatlamak için deniz tutkunu kişilerin kullandıkları bu araçlarda donanım ve tesisat çok önemlidir. Özellikle karadan uzaklaştıktan sonra yat, tekne veya feribotlarda sağlayacak oldukları su ve elektrik ihtiyaçlarını sorunsuz karşılamaları gerekmektedir.
Ucuz tekne malzemeleri
Tekne malzemeleri birden fazla olmakla birlikte her biri farklı amaca hizmet etmektedir. Çeşitli kategorilere ayrılan malzemeler her tekne için uygunluk sağlamaktadır. EBR marine, denizcilik alanında tekneniz ve tekne güverte armatürleri dahil olmak üzere her türlü hizmeti vermekle birlikte bağlama ve demirleme, güvenlik ve ilkyardım, güverte, motor parçaları, dümen, havalandırma sistemi, kabin, navigasyon, elektrik sistemi, bakım ve boya malzemeleri başta olmak üzere ihtiyaca uygun her malzemeye uygun fiyat seçenekleriyle ulaşabileceğiniz tek adrestir.
Krom tekne malzemeleri
En önemli özelliği paslanmaz çelik olması nedeniyle ticari ve denizcilikle çoğunlukla tercih edilmekle birlikte küpeşteler ve güverte üzerindeki yapılar ve ayrıca deniz koşullarına karşı dayanıklılık sağlaması nedeniyle borular bu malzemeden yapılmaktadır. Metal olan ürünlerde deniz suyu ve oksijen birleşimi sayesinde paslanma çok rastlanmaktadır. Fakat krom ürünlerde bu sorun ortadan kalkmaktadır. 316 daha parlak olduğu için en çok tercih edilen krom ürünleri olmakta birlikte her türlü krom içerikli ürünü bulmak için bu konuda sınırsız hizmet sağlayan EBR marine firmasını güvenli bir şekilde tercih edebilirsiniz.
Tekne İç ve Dış Aydınlatma Ürünleri
Gece veya gündüz teknelerde en gerekli araçlardan biri aydınlatma sistemidir. İç aydınlatma sistemi tekne kullanıcılarının ihtiyaçlarını gidermesinde yardımcı olurken dış aydınlatma sistemleri de tekneyle gece yolculuk yapanlar için hayat kurtarıcıdır. Tekne içerisinde led aydınlatma tipleri, gömme tipi spot aydınlatma ve gömme tipi spot antigua olmaktadır. Bunun dışında harita lambası, merdiven lambası ve led ampul seçenekleri de bulunmaktadır. Ayrıca kişi zevkine özel yatak başı lamba modelleri de bulunmakla birlikte tekne altı ve sualtı için de dış aydınlatmalar da mevcut olmaktadır. Ayrıca profesyonel ekip tarafında hizmet vermekte olup ve ürünler tekne içine ya da dışına montaj yapılabilmektedir.
Tekne Malzemeleri Tuzla
İstanbul’un son yıllarda en gözde projesi olan Tuzla Marina projesiyle içerisinde sayısız tekne ve yediyüzün üstünde yat konumlandırılabilen marinada ayrıca her türlü satış üniteleri de bulunmaktadır. Tekne güverte malzemeleri kişilerin her türlü ihtiyaçlarını karşılayabilme imkanı Tuzla’da sunulmaktadır.

İlgili Kelimeler: , ,
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 Oy Verildi, Ortalama: 5,00 out of 5)


Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Bizlere info@ebrmarine.com mail adresimizden yada 0 (216) 395 99 44 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Bizi Arayın
Bizi Arayın Teklif İsteyin
0532 598 94 71 Bilgi İstiyorum