Tekne Platformu (Boat Platform)

Tekne platformu Denize ve denizciliğe gönül veren kişiler için adeta bir tutkudur.Teknelerinde kullanılacak ekipmanlar ve sistemler de son derece önem taşımaktadır. Tekne Platformu (Boat Platform) olabilecek tüm ekipmanların bulunabileceği bir ortamı sağlamaktadır. Kullanılacak ekipmanların uzun süre boyunca dayanıklı bir şekilde kalabilmesi için kullanılacak malzemelerin kalitesi ve işçilik çok önemlidir. EBR Marine, tüketicilerinin istek ve beklentileri doğrultusunda birbirinden kaliteli ve farklı ekipmanlar üreterek tekne tutkunlarının beğenisine sunmaktadır.

Tekne Güverte

Teknelerin en önemli bölümlerinden bir tanesi de güvertelerdir. Dolayısıyla bu alanda kullanılacak malzeme ve ekipmanlar da önem taşımaktadır. İçerisinde kullanılacak malzemeler çok çeşitli ve farklı olmaktadır. Tekne güverte ekipmanlarını bir arada bulabilmenizi ve içlerinden bütçenize uygun olanı seçebilmenizi sağlamaktadır. Kürekler, aksesuarlar, tekne merdivenleri, pasarellalar, koç boynuzu ve güvertede kullanılabilecek tüm malzeme ve sistemleri müşterileri için bir araya getirmektedir. Sunduğu tüm hizmetler ve farklı ürün çeşitleri ile EBR Marine, teknelerinizi ve içerisindeki tüm malzemeleri sorunsuz bir şekilde uzun süre boyunca kullanabilmenizi sağlamaktadır.

Tekne Ekipmanları

En büyüğünden en küçüğüne kadar tüm detaylar düşünülerek oluşturulan tüm tekne ekipmanları içerisinde bulunabilmektedir. Hem kaliteli hem de uygun fiyatlı tekne ekipmanlarını bir arada bulabilmek için tekne platformu (boat platform) yararlanmak isteyenler için büyük bir çeşitlilik ve bulunmaz fırsatlar sunmaktadır. Kalite politikasından ödün vermeden zengin ürün çeşitliliğini kullanıcılarına sunan firmamız, tüm tekne ekipmanlarını geniş fiyat skalasıyla bulabilmenize imkan vermektedir. İçerisinde yer alan, teknenin her alanında kullanılabilecek ve uzun süre boyunca dayanıklılık gösterecek tüm sistemler ve ekipmanlar, kullanıcıların istekleri doğrultusunda profesyonel bir işçilikle gerçekleştirilmektedir.

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (2 Oy Verildi, Ortalama: 5,00 out of 5)


Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Bizlere info@ebrmarine.com mail adresimizden yada 0 (216) 395 99 44 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Bizi Arayın
Bizi Arayın Teklif İsteyin
0532 598 94 71 Bilgi İstiyorum