Teleskopik Pasarella

Teleskopik Pasarella Nedir?: Yat ve teknelere giriş ve çıkışlar sağlamak için mutlaka bulunması gereken bir ürün olarak kişiye tahta ve alüminyum seçenekleri sunmaktadır. Teleskopik pasarella modeli ise 316L paslanmaz çelik malzemesinde üretilmektedir. Tutamaçları ise halat olup otomatik bir mekanizma özelliği aracılığıyla açılıp kapanmaktadır. Ayrıca hidrolik bir güç ünitesine sahip olması ve kompakt boyutu ile en ince yerlere monte edilebilmektedir.

 

Uzaktan kumanda özelliğine sahip olan teleskopik pasarellalar tekne içerisinde kumanda paneli bulunmakta olup ayrıca elektrik kesilme risklerine karşı manüel olarak el pompası ile çalışabilmektedir. Bu ürün tamamen açık boyutunda tam olarak 250 kg taşıma kapasitesine sahiptir. Ayrıca farklı yükler için de kaldırma aparatları mevcuttur. Ulaşımda bir aksilik olmaması için fiber optik aydınlatmaya sahiptir. Farklı renk seçenekleri ve kalite güvencesiyle en iyi pasarellaya sahip olmak için EBR marinayı mutlaka ziyaret etmelisiniz.

Teleskopik Pasarella İmalatı

Tekne ve yatlara giriş çıkışlarda dikkat çeken pasarellalar renk ve parlaklıklarının yanında sağlamlıkları da önem içermektedir. Teknelerin kıymeti kullanılan ürünün dayanıklılığı ile doğru orantılıdır. Ahşap ve alimünyum seçeneklerine göre imalatı yapılabilmektedir. Ayrıca müşterilerin istek ve zevklerine göre parlak ya da boyalı olabilmektedir. Yine teleskopik pasarella imalatı bağlantı yerine göre iki ya da üç kademeli olarak ima edilmekte olup müşteriye en güvenli yürüme yolu oluşturulmaktadır. Kaldırma ve hareket silindirleri ise paslanmaz çelikten üretilerek müşteriye uzun ömürlü ürünler sunulmaktadır. En önemlisi de yürüme yolunun müşterinin isteğine göre suya en dayanıklı ürün olan tik ağacından ya da dış etkenlere dayanıklı,lık göstermekte başarılı plastik tikten yapılabilmektedir.

Teleskopik Pasarella Fiyatları

Teleskopik pasarella fiyatları, yat ve tekneler için kişilerin giriş ve çıkış yapmasını sağlayan aracı ürünler olarak müşterinin isteklerine göre renk ve parlaklığa sahip olma fırsatı sunarak ürünleri en uygun fiyata temin etmek için EBR marinaya bakılması tavsiye edilmektedir.

Teleskopik Pasarella Modelleri

Teleskopik pasarella modelleri klasik ve kasalı olmak üzere iki çeşidi bulunmaktadır. Kasalıların tek farkı, kasası 304 paslanmaz çelikten oluşmakta olup sızdırmazlık özelliği bulunmaktadır. Bir başka farkı ise pasarella açıldıktan sonra, tutunma halat mekanizması yuvaya oturtulmaktadır.

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 Oy Verildi, Ortalama: 5,00 out of 5)


Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Bizlere info@ebrmarine.com mail adresimizden yada 0 (216) 395 99 44 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Bizi Arayın
Bizi Arayın Teklif İsteyin
0532 598 94 71 Bilgi İstiyorum