Tender Lift Sistemi

Tender Lift Sistemi Denize açılma gereksinimi karşılamak, eşya yükleyip veya indirmek ya da yardımcı botları indirebilmek için kullanılan tender lift, EBR marine ofislerinde bulunabilmekte ve tüm aksesuarları ile sınırsız hizmet vermektedir.

Tender Lift Nedir

Pasifleştirilmiş ve paslanmaz çelik el vinci ya da güç vincini kullanarak, teknenizi yavaşça yüzme platformunuzdan suya indirme işlemine yaramaktadır. Tender lift sistemi, açısal ve dikey eğim ayarına sahip olup pantograf hareketi özelliği bulunmaktadır. yat asansörü  mekanik hareketi bir hidrolik sistemle yapılmakta ya da basit bir şekilde yukarı ve aşağı geçiş anahtarı ile yapılabilmektedir. Senkronizasyon için ise ayarlanabilir bağlantı çubuğuna sahiptir. En önemlisi 1200 kg veya daha fazlasını kaldırmak için yeterli donanıma sahip emniyet kancalı kilitleme sistemi ile güven vermektedir. Yatın ihtiyaçlarına ve müşterini isteklerine göre ayarlanmış farklı büyüklüklere uyabilecek şekilde tasarlanmış mühendis harikası tender liftler için EBR marine ofisini ziyaret edebilirsiniz.
Tender Lift Hizmet Alanı
Tender lift sisteminin amacı, ihale yüklemesi yapmak ve boşaltmak olmakla birlikte aynı zamanda yarı aşağı ya da tam aşağı konumda ayarlanabilir olmasıyla da bir dalgıç için dalış platformu olarak hizmet verebilmektedir. Çevirmeli kızaklardan ve silindirlerden oluşmakta olup her aksesuarı estetik ve en önemlisi işlevsel detaylara dikkat edilerek hassas bir tasarım ürünü olan tender lift için uygun fiyat ve kaliteli performans için EBR marine ofisi 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 Oy Verildi, Ortalama: 5,00 out of 5)


Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Bizlere info@ebrmarine.com mail adresimizden yada 0 (216) 395 99 44 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Bizi Arayın
Bizi Arayın Teklif İsteyin
0532 598 94 71 Bilgi İstiyorum