Yat Aksesuarları

Yat aksesuarları deniz araçlarının daha konforlu olması için kullanılan pek çok malzeme vardır. Bunlar kullanıldıkları alan ve gördükleri işleve göre farklı isimler alabilmektedir.
Tekne Yat Aksesuarları
Tekne malzemeleri arasında tekne ekipman ve parçaları, tekne bakımı, tekne aydınlatma ve tekne yat aksesuarları adı altında malzemeler vardır. Bu malzemeler; deniz tutmasına karşı bilezik, motor kanadı, anahtarlık, denizcilik figürlü süs eşyaları, duvar süsleri, telsiz kutuları, duvar saatleri, katlanır masa ve sandalyeler şeklinde sayılabilir. Bunlardan başka; şişme kano, paspas, el fırçası, usturmaça anahtarlık, kano merdiveni, pervane desenli masa lambaları, dürbün kutusu, kitap kutusu, ayraçlar ve deniz seferlerinde okunacak ilginç kitaplar da aksesuarlara örnektir.

Yat seferlerinde kullanılacak daha pek çok aksesuar var. Örneğin navigasyon kutusu, kağıt havluluk, el pusulası, makara, şişme bot pompası, su dolu kapağı, dürbün, güverte fırçası ve tek kişilik balıkçı kano bu ürünler arasında sayılabilir.

Yat Malzemeleri
Yatlarda kullanılan ve hem çalışanların, hem de seyahat eden diğer yolcuların işlerini kolaylaştıran ürünler vardır. Özellikle günlük hayatta ihtiyacımız olan kişisel kullanım eşyaları yanında deniz yolculuğunda ihtiyaç duyulacak farklı ürünler vardır. Bunlar ise; tekne ekipman ve bakım parçaları, aydınlatma cihazları, tekne aksesuarları, cam simitleri aksesuarları, tuvalet ve mutfak eşyaları, deniz aracı yakıt katkıları, tekne temizleme ve bakım ürünleri şeklinde sayılabilir.

Marin Aksesuarları
Tekne ve yat tipi araçlarda lüzumlu olan ürünler marinler için de gereklidir. Bunlara ilave olarak; denizciliği sembolü olan gemici eşyaları ve gemi figürlü kişisel kullanım ve bakım eşyaları, ofis, kırtasiye, mutfak ve ya süs eşyası olarak farklı kategorilerde olabilir. Küçük gemici figürlü masa süsleri ve biblolar, marine dümenli dekoratif biblolar, gemici zilleri, dümen figürlü süsler, minik balıkçı ve halt kutuları bu eşyalara verilebilecek örneklerdir.

Süs eşyası olarak tasarlanan tüm bu ürünler yat aksesuarları ve teknelerde normal kullanım eşyası olarak da değerlendirilmektedir. Sizler de birbirinden güzel ürünler keşfetmek deniz taşıtlarınız için edinmek ve sevdiklerinize hediye vermek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Sitemize aracılığı sipariş verebilir, ödeme, teslimat ve iade gibi hususları müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz.

Yüzme Merdiveni

İlgili Kelimeler: , ,
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 Oy Verildi, Ortalama: 5,00 out of 5)


Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Bizlere info@ebrmarine.com mail adresimizden yada 0 (216) 395 99 44 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Bizi Arayın
Bizi Arayın Teklif İsteyin
0532 598 94 71 Bilgi İstiyorum