Yat Hard Top

Lüks motorlu yat tasarımında kendini göstermiş olan yat hard top tekneleri mavi denizlerin adeta kaptanı sayılır. Su üzerinde hatasız bir şekilde yol kat eden ve dış görünüşleri ile adeta insanı büyüleyen bir görünüme sahiptir. Yat hard top tekneleri zarif estetiği, gelişmiş yüksek teknoloji mühendisliği ve son derece modern bir şekilde olan iç mekanlarını bir araya getiren bu tekne ile sizlerin seçkin ve saygın konuklarınızı ağırlamaktan gurur duyacağınız bir tekne modeli.

Yat Hard Top Teknelerinin Göz Alıcılığı
Mavi denizlerde en iyi yatçılık hizmet ve deneyimlerini sunmak için lüks, performans ve konfor üçlüsünü dengeli bir şekilde harmanlayan yat hard top tekneleri, deniz trafiğinin kalabalığından hızlı ve basit bir şekilde karışmayı reddeden kendini göstermek için çarpıcı güzel görünüm sayesinde bütün dikkatleri üstüne çekiyor. Sıra dışı deniz tutkunu olan insanların sahip olmak isteyeceği bir model.
Denizcilik sektöründe kendini ispatlamış olan EBR marine bu konuda çok iddialı görünüyor. Denizcilik, tekne, bakım- onarım işleri ve aksesuar işleri konusunda yılların vermiş olduğu bilgi ve birikime sahip olan EBR marine, yeterli teknik ekibi ile sizlere en üst düzeyde hizmet sunmaya hazır bir şekilde bekliyor. Yat hard top tekneleri ve diğer model teknelere sahip olma konusunda sizlere profesyonel ekibi ile her türlü bilgi ve belgeyi sunmaya hazır.

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 Oy Verildi, Ortalama: 5,00 out of 5)


Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Bizlere info@ebrmarine.com mail adresimizden yada 0 (216) 395 99 44 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Bizi Arayın
Bizi Arayın Teklif İsteyin
0532 598 94 71 Bilgi İstiyorum