Yat Power Pack Sistemi

Deniz üzerine elektrik sistemlerinin iyi çalıştığına emin olmak gerekmektedir. Ani bir güç kaybı sonucunda denizin ortasında çaresiz kalınabilmektedir. Doğru voltaj ve frekans sağlanması sonucu temiz bir elektrik akışının olması modern zamanda kontrol sistemleri için en önemli hususlardır. Yat veya tekne üzerinde plansız bir elektrik gücü kaybı, güç geri yüklendikten sonraki günlerde bağlantılı diğer ekipman problemleri zincirinde ilk bağı yaratabilmektedir. Yat power pack sistemini en uygun ve kaliteli bir biçimde EBR marinadan temin edebilirsiniz.
Yat Power Pack Sistemi Nedir
Bir yat, için power pack sistemi altı aylık tuzlu suya dayanabilmek için geliştirilmiş olup en son tasarım iyileştirmelerini temsil eden üründür. Power-Pack, operatöre daha hızlı hareketiçin bir düğme kolaylığı ile elektrikli motorla çalışabilen pompa sağlar. Paslanmaz çelikten üretilen power pack sistemleri uzun ömürlü kullanım sağlamaktadır. Yat Power Pack sistemi, planlanmamış elektrik gücü kaybını önlemek için her yat sahibi kişinin dikkat etmesi gereken husustur. En iyi ve güvenli yat power pack sistemlerine uygun fiyat ve kalite güvencesiyle ulaşmak için EBR marine şirketi size sınırsız hizmet sunmaktadır.

Yat Power Pack Sistemleri Neyden Oluşur
Yat power pack sistemleri bir veya birkaç jeneratöre monte edilmiş hidrolik pompa içermekte ve sessiz ve hafif manevra için bir DC güç paketi gerektirmektedir. Ünite seçenekleri tek veya çift motorlu olmaktadır. Her motor pompası iki sistem basıncıyla üç akış derecesi sağlamaktadır.

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 Oy Verildi, Ortalama: 5,00 out of 5)


Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Bizlere info@ebrmarine.com mail adresimizden yada 0 (216) 395 99 44 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Bizi Arayın
Bizi Arayın Teklif İsteyin
0532 598 94 71 Bilgi İstiyorum