Yat Sistemleri

Yat sistemleri olarak güvenlik, alarm izleme ve aydınlatma sistemleri üzerine İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiye’ye hizmet vermektedir.

En gelişmiş ve işlevi yüksek yat sistemlerini sizlerle buluşturan EBR Marine, hizmet sunmaya başladığı yıldan beri denizcilik ve yat sektöründe ihtiyaç duyulan ürünleri ve tamir bakım işlemlerini başarıyla sunmaktadır. Firmamız tarafından sizlere ulaştırılan hizmetler, çağımızın gereklerine uyum sağlayarak sürekli kendisini yenilemeye ve geliştirmeye devam etmektedir.

Yat Aydınlatma Sistemleri

Sağlamış olduğumuz hizmetlerden bir diğeri de yat aydınlatma sistemleridir. Dayanıklı ve estetik özelliklere sahip olan bu sistemler, aynı zamanda güvenle kullanmanıza olanak sunmaktadır. Çevresel etmenlere karşı güçlü olan bu aydınlatma ürünleri uzun süreli kullanıma uygun biçimde tasarlanmaktadır. Yatların özellikle yaz aylarında geceleri de kullanımına imkan veren bu yat sistemleri sayesinde, şık ve aynı zamanda üstüm nitelikli bir seçim yapabilirsiniz.

Yat Güvenlik Sistemleri

Yatların hırsızlığa karşı korunması önemli bir güvenlik önlemidir. Yat güvenlik sistemleri Bu korumayı saplamak adına uygulanan güvenlik sistemleri yatın sürekli olarak kamera ile izlenmesini ve gereken hallerde alarmı devreye sokma işlemini içermektedir. Bu sistemler sayesinde siz yat içinde veya çevresinde olmasanız bile, her an yatta neler olduğunu güvenle takip etmeniz sağlanmaktadır. Bu uygulamalar sayesinde tekne ve yatlarda hırsızlık olaylarının azaldığı bilinmektedir.
EBR Marine ayrıcalığı ile sizlere sunulmakta olan tüm bu sistemler, gereken standartlara sahiptir. Profesyonel kadro ve yüksek kaliteli ürünleriyle, yalnızca bu ürünlerin satışında değil, servis, tamir, bakım ve onarım hizmetlerinde de sizlerin yanında olmaya devam etmektedir.

Yat Alarm İzleme

Yat alarm izleme sistemleri, yatlar ve tekneler için özel olarak geliştirilmiştir. Bu sistemler yat içerisinde oluşabilen tüm tehlikeleri gözlemlemekte ve kaydetmektedir. Yani yatta oluşabilecek tüm arızalar, tehlike oluşturabilecek tüm unsurlar, bu sistemin kontrolü altına alınmaktadır. Herhangi bir sorun söz konusu olduğu zaman, sistem otomatik olarak devreye girmekte ve sizi uyarmaktadır. Bu uyarı, sisteme tanımlanan telefonunuza otomatik olarak yapılmaktadır. Bu konu hakkında yapılan ayarlar, tamamen sizin seçimlerinize bağlıdır. Herhangi bir tehlike söz konusu olduğunda, isterseniz telefonunuza otomatik biçimde sms gönderilebilir veya sistem sizi arayabilir. Bu sayede yat ve tekneleriniz her gün ve her saat güvende kalmaktadır.

İlgili Kelimeler: ,
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 Oy Verildi, Ortalama: 5,00 out of 5)


Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Bizlere info@ebrmarine.com mail adresimizden yada 0 (216) 395 99 44 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Bizi Arayın
Bizi Arayın Teklif İsteyin
0532 598 94 71 Bilgi İstiyorum