Yat Soft Top

Yat soft top tekneleri Hayalinizdeki tekneye sahip olmak için her ne olursa olsun kaçınmanız gereken tek önemli şey vardır, teknenizi seçerken taviz vermemektir. Bir teknenin özelliği onu alıp kullandığınızda sizi hiçbir zaman ev özlemi hissettirmemesi gereklidir, her zaman kendi evinizdeymiş gibi hissettirmeli, tam size göre bir seçenek. Bu modelin dört farklı tip seçenekleri bulunuyor. S40 OPEN, COUPE, SOFT TOP ve açılır sunroof özelliği ile HARD TOP modelleri vardır.

Bu modellerin motor özellikleri ve iç dizayn seçenekleri ile kişilere özel tercihler sunulan yat soft top tekneleri bu ayrıcalıklarıyla, deniz tutkunu olan kişilere adeta haz alma duygusu veriyor ve mavi denizlerde özgürce gezebilme kolaylığı sunarak işinizi kolaylaştırıyor.

Mavi Denizlerin Kaptanı Yat Soft Top Tekneleri
Dünya üzerinde en iyi mühendisler ve tasarımcıların gerçekleştirmiş olduğu yat soft top tekneleri deniz tutkusu olan kişilerin en mükemmel seviyede mutluluklarına ortak olabilmek için tasarlandı. Yat soft top teknelerinin en somut örnekleri ise güvenliği, sürüş keyfi, ekonomik verimlilik yüzdesi ve yüzünüzden eksik olmayacak bir tebessümdür. Ayrıca yat soft top teknelerini ve diğer tür teknelerin her türlü bakım, onarım, tamir işlemleri ve aksesuarları satışları olan EBR marine denizcilik firması bu konuda size elinden gelen yardımı yapmaya hazır. Bünyesinde bulunan yetişmiş teknisyenler ile müşterilerine her zaman hizmet veremeye hazır bir şekilde bekliyor.

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 Oy Verildi, Ortalama: 5,00 out of 5)


Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Bizlere info@ebrmarine.com mail adresimizden yada 0 (216) 395 99 44 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Bizi Arayın
Bizi Arayın Teklif İsteyin
0532 598 94 71 Bilgi İstiyorum