Yat Teknik Servisi

Yat teknik servis tüm deniz taşıtları da kara taşıtları gibi bakım onarım ister. Yat türü araçlarda belirli bir kullanım süresi sonrasında, doğal koşulların etkisiyle ya da insan eliyle meydana gelebilecek bir takım hasarların giderilmesi için teknik destek almanız gerekebilir. İşte bu ihtiyaçtan yola çıkan firmamız tam donanımlı hizmetleri ile yat bakım onarım ile alakalı ahşap malzemeli, fiber, alüminyum ya da çelik parçalı ve kompozit teknelerin hem boya hem de diğer tadilat işlerini üstlenmektedir. Öte yandan, vernik, lake, epoksi elyaf, pasta polish ve krom zemin ve yüzey döşeme hizmetlerini de en teknolojik ürünlerle firmamızdan alabilirsiniz.
Deniz araçlarınızın ihtiyacı olan mekanik, elektrik, ozmoz tedavisi ve karina bakımı işleri de teknik ekibimiz tarafından profesyonel bir şekilde yapılmaktadır.

Yat Bakım ve Onarımı – Tamiri

Tekneler kayık türü daha küçük deniz taşıtlarına göre daha devasa ve donanımlı araçlardır. Tıpkı kara taşıtlarımız gibi deniz taşıtlarımızın teknolojik, ergonomik ve konfor açısından tam donanımlı olmasını isteriz. Kendimiz, ailemiz ya da sevdiklerimiz için planladığımız deniz yolculuklarında ya da ticari amaçlı müşterilerimizi en konforlu şekilde ağırlamak istediğimizde tam donanımlı tekne modellerine ihtiyaç duyarız. İşte bu amaçla teknelerinizin iç ve dış bakımında sağlam, gösterişli ve bireysel ihtiyaçları karmaşıklığa yol açmadan karşılayabileceğiniz ergonomik dekor çalışmalarımızı çok beğeneceksiniz. Özellikle yatların iç kısmında yer alan gıda sunum alanlarından, konforlu dinlenme alanlarına; çalışma alanlarından mutfak ve lavabo bölmelerine kadar hassasiyetle döşenmiş her ayrıntıyı çok beğeneceksiniz.

Yat Teknik Servisi Yapan Firmalar

Her türden araçta olduğu gibi deniz taşıtlarında iyi düzenekli bir elektronik aksam son derece önemlidir. Yatların çalışması, servis sunum ve diğer ihtiyaç noktalarında son derece önemli olan elektronik aksamın güvenlik koşullarına uygun bir şekilde döşenmesi, hat sistem kontrolleri ve ekstra tüm diğer talepleriniz için de bizden yardım alabilirsiniz. Yatlarınızda periyodik aralıklarla yaptıracağınız elektronik bakım sayesinde hem hizmet kesintisi yaşamazsınız, hem de elektrik kaynaklı aksaklıkların önüne geçmiş olursunuz.

Tüm bu hizmetlerimizin yanı sıra tekne bakımı ile alakalı olarak bizden talep edeceğiniz özel istekleriniz varsa, ya da tüm özelliklerini kendinizin belirlediği bir yat tasarımı düşünceniz mevcutsa bu konuda da bizden yardım alabilirsiniz. Ayrıca hizmetlerimiz sadece bakım onarım aşaması ile sınırlı değildir. Hizmet öncesi ve sonrası, tekne bakımı ile ilgili merak ettiğiniz tüm konular ve fiyat bilgisi için müşteri hizmetlerimiz ile görüşebilirsiniz. Türkiye’nin her yerinden bize ulaşmak için telefonla arayabilir, web sitemizi bulunduğunuz yerden ziyaret ederek yedi gün yirmi dört saat kesintisiz hizmet alabilirsiniz.

İlgili Kelimeler:
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 Oy Verildi, Ortalama: 5,00 out of 5)


Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Bizlere info@ebrmarine.com mail adresimizden yada 0 (216) 395 99 44 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Bizi Arayın
Bizi Arayın Teklif İsteyin
0532 598 94 71 Bilgi İstiyorum