Zonguldak Yat Bakım Onarım

Zonguldak ilinde yat ve teknelerde bakım onarım, tamir, teknik servis, ekipman ve hidrolik sistemler alanında faaliyet göstermekteyiz.
Zonguldak ilinde yaşıyorsanız ve tekne, yat sahibiyseniz bize uğramadan ve fiyat almadan tekne bakımınızı yaptırmayın. Bu konuda ki uzman ekibimizle sizlere yardımcı olmak için elimizden gelen gayreti göstermekteyiz. Zonguldak yat bakım onarım denince ilk akla gelen firmalardan biri olma özelliğini taşımaktayız. Her türlü ekipman, tamirat, onarım işlerinizde sizlerin yanında olmak bizim için onurdur. Konusunda uzman ve eğitimli ekibimizle sizleri işletmemizde görmek isteriz.

Zonguldak Tekne Tamiri

Zonguldak Tekne tamiri esnasında dikkat edilmesi gereken konulardan en önemlisi gövde tamiridir. Gövde gözden geçirilmeli ve çatlaklar varsa önce bu çatlaklar giderilmelidir. En çok bu konuda mustarip olan kullanıcılar görülmektedir. Özellikle avlanma amacıyla kullanılan fiber teknelerde bu duruma daha çok rastlanmaktadır. Tek başınıza onaramayacağınız ve ustalık gerektiren bu çatlaklar için onarım yapılmalıdır. Bu tarz bir durumla karşılaştığınızda ister yerinde ister işletmemizde sizlere yardımcı olabiliriz.

Zonguldak Yat Tamiri

Yat bakımında en başta düzenli bakım gelmektedir. Her yıl düzenli olarak bakımı yapılmalı ve aşınmalar varsa mutlaka düzeltilmelidir. Yatta bulunan motor, elektrik, yakıtla ilgili ekipmanlar, su alış ve atışı ile alakalı ekipmanlar ve makinalar gözden geçirilmelidir. Tüm elektronik aksamlar gözden geçirilmeli ve bakımları yapılmalıdır. Aynı zamanda ahşap tarzı bir gövde kullanılmışsa mutlaka gövdedeki aşınma, çatlama, darbe alımı gibi durumlar söz konusuysa göz ardı edilmemelidir. Dış bakım yapıldıktan sonra iç tarafta bulunan kısımlarda da aşınmalar varsa yapılmalıdır. Örneğin yat döşemelerinde oluşan aşınmalar da giderilmelidir. Zonguldak yat bakım onarım konusunda her yıl düzenli olarak bu işlerinize talip olabiliriz. Size sadece arkanıza yaslanmak düşer.

Zonguldak Tekne Ekipmanları

Tekne bakımının yanı sıra ekipmanlarının da işletmemiz bünyesinde bulabilirsiniz. Her türlü ekipmanla hizmet vermekteyiz. Bununla ilgili yapmanız gereken tek şey bize uğramak olacaktır. Zehirli boya, bağlama ekipmanları, halat, sintine, güverte ekipmanları, yakıt sistemi ekipmanları ve aydınlatma ekipmanları gibi birçok ürüne erişim sağlayabilirsiniz. Kullanacağınız ekipmana göre sizlere yol gösterecek olan ekibimiz sizlerin yanında olacaktır. İster yerinizde isterseniz işletmemizde yapacağımız Zonguldak yat tamiri ve onarımlarda kullanılacak ekipman bilgisi sizlerle paylaşılacaktır.

Zonguldak Hidrolik Sistemler

Hidrolik sistemler deyince ilk akla gelen dümen hidroliğidir. Ahşap dümen simidi, hidrolik pompa, silindir, hidrolik dümen ekipmanları ve yedek parçaları gibi yine hidrolik ekipmanları bizden temin edebilirsiniz. Aynı zamanda çeşitli uzunluklara sahip hidrolik hortumlarda işinizi görecektir. Tüm ekipmanlar işletmemiz tarafından garantilidir. Alacağınız her parçada bu güvenceyi de sizlere temin etmekteyiz. Bizlere uğramadan Zonguldak yat bakım onarım işlerinizi yaptırmayın.

İlgili Kelimeler: , , ,
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 Oy Verildi, Ortalama: 5,00 out of 5)


Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Bizlere info@ebrmarine.com mail adresimizden yada 0 (216) 395 99 44 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Bizi Arayın
Bizi Arayın Teklif İsteyin
0532 598 94 71 Bilgi İstiyorum